لابیاپلاستی تهران

لابیاپلاستی تهران

لابیاپلاستی تهران یکی از جراحی های رایج برای بانوانی است که در تهران ساکن هستند .خیلی از خانم هایی که در تهران زندگی میکنند در پی  جراح زیبایی زنان خوب جهت انجام لابیاپلاستی تهران هستند ، اگر شما هم در تهران هستید و خواستار انجام لابیاپلاستی تهران هستید ، به دنبال متخصص جراحی زیبایی زنان باشید .

لابیاپلاستی تهران یکی از جراحی های است که هم دختران و هم بانوان به انجام آن تمایل زیادی دارند  ،در ادامه در رابطه با لابیاپلاستی تهران بیشتر میدانید .

لابیاها بر اثر عوامل مختلفی مانند چاقی ، عوامل ارثی و ژنتیک ، لاغری و… نامتقارن یا بسیار بزرگ میشوند که این امر در اعتماد به نفس بانوان بسیار موثر است به گونه ای که در بانوان متاهل سبب ایجاد مشکل در زندگی زناشویی و یا کاهش اعتماد به نفس آنها می شود ، که خوشبختانه با لابیاپلاستی تهران این مشکلات قابل برطرف شدن میباشند .

کدام جراحی را همرا با لابیاپلاستی تهران میتوان انجام داد؟

لابیاپلاستی به کمک لیزر یا روش های دیگر زیبا میشوند ، لابیاپلاستی را می توان با استفاده از برخی جراحی ها مانند واژینوپلاستی انجام داد ، اگر لابیاپلاستی را به همراه واژینوپلاستی انجام داد علاوه بر رفع کردن مشکلات لابیاها می توان داخل واژن را محکم و سفت نمود ، هم چنین مشکل شلی و گشادی واژن نیز برطرف می شود .

با لابیاپلاستی تهران می توان دو طرف لابیاها را ، کوچک ، تغییر شکل و آنها را قرینه سازی کرد.

آیا بعد از لابیاپلاستی تهران میل جنسی کاهش می یابد ؟

یکی از بیشترین سوالاتی که اغلب بانوان در خصوص جراحی لابیاپلاستی بیان می کنند این است که آیا میل جنسی بعد از جراحی لابیاپلاستی کاهش می یابد؟

متاسفانه دیدگاه اشتباهی در رابطه با  عمل لابیاپلاستی تهران  است که میل جنسی پس از این عمل افت میکند ، با جراحی لابیاپلاستی نه تنها کاهش میل جنسی را بانوان نخواهند داشت ، بلکه افزایش میل جنسی در آنها رخ می دهد زیرا چین و چروک اضافه که روی کلیتوریس را موجود هستند برداشته می شود در نهایت بانوان هنگام  مقاربت جنسی بیشتر تحریک شده و در زمان مقاربت جنسی با افزایش میل جنسی روبرو خواهند شد زیرا کلیتوریس ها بیشتر تحریک می شوند .

با جراحی لابیاپلاستی تهران میزان تحریک پذیری بانوان بیشتر میشود و در نتیجه در هنگام مقاربت  رضایت بیشتری خواهند داشت  ، این امر تاثیر مثبتی در روابط جنسی و تحکیم زندگی زناشویی زوجین خواهد داشت.

عوارض لابیاپلاستی تهران

بشترین سوالاتی که در خصوص لابیاپلاستی توسط متقاضیان مطرح میشود این است که آیا لابیاپلاستی تهران برای فرد عوارضی به وجود می اورد ، در این خصوص باید اعلام کرد که اگر جراحی لابیاپلاستی توسط جراح متخصص باتجربه و متبحر انجام شود بانوان با هیچ عارضه ای روبرو نخواهند شد.

نقاهت بعد از لابیاپلاستی تهران

در خصوص نقاهت بعد از لابیاپلاستی باید بیان کرد که به علت گردش خون بالا دستگاه تناسلی بهبودی بسیار سریعی پیدا میکند و اشخاصی که عمل لابیاپلاستی تهران را انجام داده اند بعد از ۴۸ ساعت می توانند همه ی فعالیت های خود را دوباره شروع کنند.

۴۸ ساعت پس از لابیاپلاستی تهران  می توانند فعالیت های خود را دوباره شروع کنند.در کل جراحی زیبایی واژن نیازی به بستری شدن و یا نقاهت طولانی مدت نیازی ندارد.بانوان شاغل که قصد انجام جراحی لابیاپلاستی تهران را دارند لازم است دو روز را مرخصی بگیرند ، این بانوان بعد از ۴۸ ساعت می توانند به فعالیت های خود ادامه دهند .

بعد از ۴۸ ساعت ممکن است در یک هفته اول پس از عمل لابیاپلاستی تهران با درد مواجه شوند که با مصرف مسکن ها و داروهایی که پزشک تجویز کرده است می توان میزان درد را کنترل کرد و فعالیت های روزانه را انجام داد ، زیرا درد این جراحی قابل تحمل میباشد .

برخی از بانوان علاوه بر جراحی لابیاپلاستی تهران خواستار جراحی زیبایی واژن نیز می باشند که می توان برخی از جراحی زیبایی واژن را به همراه و به صورت همزمان با لابیاپلایستی تهران انجام داد .تکنیک های جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی در اشخاص مختلف به نیاز و صلاح دید متخصص زیبایی واژن بستگی دارد . .

انجام همزمان سفید کردن واژن و لابیاپلاستی تهران

این سوال نیز بیان می شود که می توان جراحی زیبایی واژن یا لابیاپلاستی را همزمان با لابیاپلاستی انجام داد.

در پاسخ به این سوال بیان می کنند که بله می توان جراحی زیبایی واژن را همزمان با سفید کردن واژن انجام داد ، هم چنین می توان همزمان لابیاپلاستی را با سفید کردن واژن انجام داد .

در خصوص اینکه چه جراحی های را می توان همزمان با جراحی زیبایی واژن یا جراحی لابیاپلاستی انجام داد در بالا به آن اشاره کردیم .

 

هزینه لابیاپلاستی تهران چقدر است؟

از بیشترین سوالاتی که خانم ها در رابطه با لابیاپلاستی تهران دارند در رابطه با هزینه آن میباشد و این که هزینه لابیاپلاستی (جراحی زیبایی واژن) در چه حد و چقدر است؟ بدون شک از آن جایی که هزینه لابیاپلاستی تهران مانند دیگر عمل‌های زیبایی، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانم‌های عزیز میباشد سعی کردیم بیشتر به آن بپردازیم . 

برای دریافت یک هزینه دقیق از جراحی لابیاپلاستی تهران نیاز است که حتما قبل از هر چیزی توسط متخصص زیبایی زنان معاینه شوید . چرا که همانطور که در ادامه و در بخش فاکتورهای تاثیرگذار بر لابیاپلاستی هم مشاهده می کنید، جراحی زیبایی واژن به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که یکی از این فاکتورهای مهم به فرم وشکل واژن شما و لابیاهای مینور برمی گردد.

از آنجایی که جراحی زیبایی لابیاپلاستی تهران برای هر شخص تفاوت دارد ، ارائه دقیق هزینه عمل زیبایی واژن مشکل است. بهترین راه برای به دست آوردن هزینه جراحی لابیاپلاستی این است که توسط پزشک متخصص معاینه شوید. با این حال می توان گفت هزینه تقریبی عمل زیبایی واژن معمولا بین دو میلیون و پانصد هزار تومان تا سه و نیم میلیون تومان متغیر است.

البته این هزینه می تواند با توجه به عوامل متعدد کمتر یا زیادتر شود. پیشنهاد می کنیم برای اینکه ببینید هزینه دقیق این جراحی چقدر است، یک جلسه معاینه و مشاوره با متخصص زیبایی را حتما انجام دهید. در این جلسه متخصص زیبایی پس از معاینه می توانند در خصوص جراحی لابیاپلاست تهران شما را بسیار موثرتر و بهتر راهنمایی کنند.

 

http://avatarahan.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *